Jdi na obsah Jdi na menu
 


zrexfalu@atlas.cz

garrad@centrum.cz

rexfal22.jpg

 Radek Mráček; tel: + 420 721 108 479

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

srdečná gratulace Radkovi a Rexíkovi

(Evík (www.psistranky.wz.cz), 6. 4. 2009 9:19)

Ahojky "Rychlá roto"
dovolujeme si Vám ze srdce pogratulovat ke složení zkoušky ZM. Jste pašáci!!! Moc Vám fandíme a přejeme, abyste mohli ve sportovce i nadále zdárně pokračovat.
S pozdravem Evík, Akouš a Griffča.

www.enny-grrey.wbs.cz

(Ywča, 18. 3. 2009 8:41)

Ahojky, máte to tu opravdu krásné.....Pesani sou úžasní....krasavci:-) Jinak fotky vše tu máte krásné.....Tak vám přeji at se vám daří....) Mějte se krásně...Ywča a BO:-)

vzkaz Radkovi ;-)

(Evík, 7. 3. 2009 10:50)

Ahoj Radku,
konečně jsem si mohla prohlédnout Vaše videa, včetně toho, kde figuruješ tomu super knírkovi ;-) Tak Ti chci jen napsat, že je z toho vidět, že Tě to opravdu baví jde Ti to. Věřím, že z Tebe jednou bude opravdu dobrý figurant a držíme palečky i packy, ať se Ti v kynologii i nadále tak dobře daří. A pokud ještě teď bojuješ s chřipajznou, tak přejeme brzké uzdravení.
Srdečně zdraví Evík, Akíčita a Griffin

hola

(VLastik, 1. 3. 2009 18:31)

AHoj smečko. Jak jsem dneska slíbil posílám odkaz na Kirovi stránky: www.kiro.estranky.cz
Zdaleka nejsou tak vychytané, jako ty vaše. S dovolením si tyhle stránečky přidám do oblíbených, OK? Iveto, prosím nezapomeň na nás s Kirovým videem (revíry). Pěkný zbytek večera přejí Kirovci:)

pro Jarku a Issabo

(z Rexfalu, 26. 2. 2009 15:39)

Ahoj holky :-),
Rexík děkuje za přání. To víte, že nás také mrzí, že se "sraz veverek" na konci února ve Zlíně neuskuteční :-( ... zejména Falouškovi je to moc líto ... má tak krásně nacvičenou chůzi u nohy a doufal, že bude opět v regionálním tisku :-D. Jenže proti počasí a chřipkové epidemii nic nezmůžeme :-( .... což by mohl potvrdit zejména náš Radek, který právě leží doma a léčí se.
Věříme, že Lucka "veverkám" to cvičení neodpustí a určitě nějaké cvičení uspořádá v náhradním termínu (jak vyhrožuje na fóru) :-D.
No a mě napadlo, že pro ty, co nebudou cvičit, by se mohl ten den uspořádat výlet po okolních lesích (s cílovou stanicí: bufet KVC :-D).

...a ještě graulace

(Jarka+Issabo, 25. 2. 2009 19:38)

Ahojky Rexi, dodatečně přejeme hlavně zdravíčko a spokojenost s páníčkem!
Mrzí nás, že víkendový výcvik ve Zlíáně odpadá, takže se neuvidíme. Přejem hodně úspěchů!

www.chodacci-z-podhori.estranky.cz/

(Lucka a Arrisek, 20. 2. 2009 16:17)

Dobrý den, máte moc krásné stránky!! A jak se vede Rexíkovi?? A sice hodně pozdě, ale přece přejeme Rexíkovi všechno nejlepší k jeho 3 narozenin.ám
Můžete odpovědět na stránkách: http://chodacci-z-podhori.estranky.cz
Lucka a Arrisek

Gratulace

(Eva + www.darmerky.wz.cz, 16. 2. 2009 14:03)

Ahoj milý Rexíku, trochu opožděně přejeme všechno nejlepší k tvým 3. narozeninám. Hodně zdraví, úspěchů a ať tě ta tvá smečka poslouchá.

Videa

(Dáda a Lex, 27. 1. 2009 14:31)

Ahoj. Právě jsem dokoukala všechna Rexíkova videa z obran, jsou bezvadný, na kluky moc pěkná podívaná! Fandíme vám a přejeme hodně úspěchů ve výcviku.:-)

Pozdrav

(Jana, Bessy a Šagí, 23. 1. 2009 16:36)

Ahoj. Díky za milý vzkaz, už jsem tady delší dobu nebyla a u nového článku homo kynologicus jsem se báječně pobavila. Také dodatečně Radkovi i Falkovi všechno nejlepší k narozeninám, ať se klukům daří a aby to nebylo Rexíkovi líto, tak jemu přejeme již dopředu (14 dní není tak dlouho) to samé v bleděmodrém.
PS: RR je skvělá dvojka a choďákům dělají bezva reklamu. Díky, že si dáte náš "onyx" do odkazů.

novinky

(Klarca a Bono, 22. 1. 2009 19:02)

Ahojky,
zkoukla jsem aktualizaci... Opožděně vše nej Falkovi i Radkovi, spooustu úspěchů v dalším roce a taky musim pochválit fotky ze Silvestrovského cvičáku, nasmála jsem se :o)) ...píšu všechno se spožděním, ale konečně máme v provozu normální net :-).

Napadení psem

(Renata K., 17. 1. 2009 22:57)

No já vím, no. Takovýhle chování mě fakt vytáčí. U nás na cvičáku je jedna ovčanda, která vyjíždí po "slabších" psech, na dominantnější si to nedovolí, majitelka si z toho dost dlouho nic nedělala. No vlastně ona se jí bojí. Až když asi potřetí napadla labradorku, tak majitelka labradorky si sehnala okovaný boty a čubu nakopla. Je to asi drsný způsob, ale ta káča pitomá si uvědomila, že by jí psa mohl taky někdo zabít, tak si teď čubu pečlivě hlídá a chodí s košíkem. No a vlastně taky dostala podmínku, že bude vyloučená ze cvičáku, jestli se ještě jednou stane podobný incident. někteří majitelé jsou fakt paka.

pro Renatu K.

(Iveta, 12. 1. 2009 9:02)

Ono se to lehko říká, ale hůře provádí. V daném okamžiku jsem se snažila udržet v bezpečné vzdálenosti toho třetího psa - setra, který se chystal k útoku na mého syna (případně na Falka, který začal velmi účinně bránit Rexe).
Nakopat prdel by zasloužil majitel těch psů ... a protože vím, o koho jde, tak mu to určitě nezůstanu dlužna a při první vhodné příležitosti mu tento "dluh" splatím.

Napadení psem

(Renata K., 10. 1. 2009 22:16)

No přečetla jsem si to vaše vyprávění a musím ti říct, že jsi teda hrozně hodná. Já bych ty čokly nakopala, kdyby mi napadli psa. Je mi jasný, že za to nemůžou, debil je majitel, ale to by mě v tu chvíli vůbec netrápilo. No to je teda mazec.

To je škoda

(Lucka a Arrisek, 6. 1. 2009 18:24)

Aha tak nevadí... Je to sice škoda, ale třeba se někdy potkáme na nějaké výstavě apod. A jelikož my jsme začátečníci, tak kdo má třeba ve Zlíně choďáčka

pro Lucku a Arriska

(Iveta+Falko, 5. 1. 2009 21:00)

Ahoj, my nejsme přímo ze Zlína .. jen tam jezdí Radek s Rexem cvičit. Ve Zlíně je choďáků hned několik (já vím o pěti):-).

Tak to je super

(Lucka a Arrisek, 5. 1. 2009 20:37)

To jsme moc rádi, že je ve Zlíně nějaký choďáček!!! Na cvičák začneme chodit od tohohle pátku. Takže taky doufáme, že se tam uvidíme.

Ahojky

(Eva + www.darmerky.wz.cz, 1. 1. 2009 10:24)

celé vaší smečce přejeme do nového roku hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a úspěchů. Homolci

www.krosandra.wz.cz

(Dana a fenky z Krosandry, 28. 12. 2008 19:42)

Ahojky
Tak se přiznávám, že jsem u Vás na stránkách delší dobu nebyla a nestačím se divit.
V první řadě musím popřát Radkovi k narozeninám a Falkovi také.Takže přeji hodně štěstí a zdraví ať se daří aspoň tak dobře jako doposud.
Jinak přeji celé rodině hodně štěstí v Novém roce .!!

GRATULUJEME

(bráška Artík s rodinkou, 19. 11. 2008 22:18)

Pozdě, ale přece. Moooooooc gratulujeme ke složené zkoušce. Jste šikulky a moc vám to přejem. Ať se vám to na tom kontě zkoušek hromadí.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »