Jdi na obsah Jdi na menu
 


zrexfalu@atlas.cz

garrad@centrum.cz

rexfal22.jpg

 Radek Mráček; tel: + 420 721 108 479

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bezva!

(Jana, Bessy a Šagí, 30. 5. 2008 9:31)

Ráďo, to je paráda jak tě to s pesanama baví i to jak jsi se vydal na figurantskou dráhu. Jen tak dál. Mnoho štěstí.

hodně štěstí Ráďovi

(Evík, 29. 5. 2008 9:10)

jo a ještě jsem zapomněla, že Ráďovi přejeme hodně úspěchů při výuce figurování.;-) Ty fotky jsou super. A samozřejmě i spoustu úspěchů s Rexíkem. Oba jste šikulové.

ahoj

(Evík, 29. 5. 2008 9:07)

Ahojky,
hezky jsem si u Vás zase početla. Nejvíc mě ale dostalo to povídání o Rexovi starším....Nevím proč...vzpomněla jsem si při jeho čtení na našeho Ferdu....
Posíláme spoustu pozdravů a přejeme mladšímu Rexíkovi vše nej k dnešnímu svátku.

pozdrávek

(Eva a Artík, 28. 5. 2008 21:27)

Ahojky Ivetko, máte krásný stránečky a moc gratuluju k Rexíkovým úspěchům a taky jeho páníčkovi. Jsou to šikulky a myslím, že ti dělají velikánskou radost.
Jen tak dál. Mějte se krásně a doufám, že se brzo všichni uvidíme.pa
PS: Rexíka bych si dokázala splést s Artíkem, jsou si velice podobní.

fotosúťaž

(www.tanecsopsom.com, 16. 5. 2008 15:05)

Vyhlasujeme prvú súťaž so stránkou tanca so psom. Fotky vašich tancujúcich psíkov posielajte na adresu info@tanecsopsom.com.

www.strieborne-labky.wbl.sk

(Katka & Bady, 11. 5. 2008 16:57)

Ahojkyyy.yy....vasa stranka je moc krasnaa...vasi psici su este krasnejsi aj ked mi prislo luti toho vasho tertieho co uz je v nebicku:(
No, ale zivot musi ist dalej...Prajeme vela uspechov, radosti a lasky s vasimi hafikmii...
PS: mozete navstivit aj nas , budeme radi:)

a prý se není čím pochlubit

(Iveta, 10. 5. 2008 9:35)

velká gratulace pro Sigi i pro Cyrdu :-).

Stránky KK Bph

(Zdeněk J., 9. 5. 2008 14:23)

Tak nějak nevím, co by se mohlo na stránky KK BpH doplnit. V poslední době cvičák v BpH nějak stagnuje.
Ubylo lidí (nebo tam skoro nikdo není zrovna když jsme tam MY?)a už vůbec žádný chlap. Zdeňa Ch. skončil tam co Vy, takže jenom Já Já Já jenom Já. Je to sice trend, že kynologii dělají v současnosti většinou ženy, ale i tak....
Eva děkuje za pozdrav a že se staví, jak jí to vyjde.
Naši psové jsou v pohodě. V současnosti jsou v tréninku s kolem nebo koloběžkou. Dokud je ještě po ránu chladněji, tahají obden 3 až 10 kilometrů. V létě to bude horší. Už teď zapojujeme po 5-ti kilometrech koupel v potoce nebo rybníce.
Siginka dostala v lednu v Olomouci CAC, BOB a Národní vítěz. Cyrda - CAJC. V létě jedeme zase na tábor, takže zkusíme s Cyrdou udělat ZOP nebo ZZO. Záleží co tam bude.
Opatrujte se, cvičte a někdy příště.

pro Zdeňka J.

(Iveta, 8. 5. 2008 21:14)

To je škoda, že vás neuvidím .. tak mi alespoň napište na mejlík, jestli potřebujete něco doplnit na stránky KK B.p.H.. Posílám pozdrav Evě ... také by se za mnou někdy mohla zastavit v práci na kafčo a povykládat nějaké novinky :-D.
Radek s Rexíkem děkují za pochvalu. Hodně se zlepšili .... "poděs" Rex se konečně uklidňuje a začíná s ním být rozumná domluva a ve Zlíně znají ty správné finty na choďáky.
Ale nelze nepřipomenout, že dobrý základ mají R+R z Bystřice od Jarky :-).

V neděli máme výlet

(Zdeněk J., 8. 5. 2008 18:28)

V neděli na cvičák v BpH nejdeme. Musíme zajet na cvičák do Biskupic. Potřebuji nutně něco domluvit a to je jediná možnost.
Díval jsem se na Vaše videa. Radkovi to s Rexíkem pěkně šlape. Tak ať se daří i dál.

pro Zdeňka J.

(Iveta, 8. 5. 2008 9:44)

Děkuji za upozornění, máte pravdu CHP jsou "horáci" ... abyste to nevěděl, když máte doma dva, že jo :-).
Zkratky opravím při nejbližší aktualizaci stránek.
Tuto neděli bychom rádi navštívili cvičák v Bystřici (a pocvičili ... tedy Radek a Rex), tak doufám, že se tam potkáme a povykládáte mi, co je u vás nového :-).

pro Ivu a Fleur

(Iveta, 8. 5. 2008 9:39)

z toho si nic nedělejte ... o mě si naši sousedé již dávno myslí, že jsem blázen ... my totiž na zahradě krom nácviků výstavního postoje, poklusu, otoček a ukázky zubů, máme také kousek agiparkuru, jindy u nás létají vzduchem "barevné talíře", máme tam "díravou desku" na tenisáky (zkoušíme flyball) ... a když připočítám divoké hry našich psů, při nichž vypadají, že se navzájem vraždí, tak se sousedům (laikům přes psy) ani nedivím, že si myslí, co si myslí :-D.
No a aby toho nebylo málo, tak máme na zahradě ještě velkou nádrž, kde plavou kapři (stav k včerejšímu dni byl 16 kusů ... to je hned, když má člověk doma tři rybáře).
No ale jinak jsme celkem normální rodinka :-D.

Klubovka

(Iva a Fleur, 7. 5. 2008 15:42)

No přeci si neuřízneme ostudu před tolika lidma. Psu nemáme standardně vybarvenou, tak jsme to museli dohonit tím předvedením. Sousedi museli mít druhé Vánoce, jestli nás pozorovali, jak běháme po zahradě na vodítku, prohlížíme zuby a pilujeme postoj.

Opravte si zkratku

(Zdeněk J., 7. 5. 2008 12:38)

Dobrý den, dovoluji si Vás upozornit, že pro svého chodského psa používáte zkratku "CHP", kterážto je přidělena v kynologických zkratkách plemeni Český horský pes. Chodský pes má přidělenou zkratku "CP".
To jen pro pořádek. Jinak zdravím.

pro Ivu a Fleur

(Iveta, 5. 5. 2008 20:04)

Já jsem to četla už na chodském fóru .. prý jste to měly moc pěkně natrénováno. Jste šikulky, gratuluji :-)

Klubovka

(Iva a Fleur, 5. 5. 2008 11:26)

Musím se pochlubit - naše koza na provázku v zimní srsti dostala na klubovce výbornou.

pro Hanu, Ivu a Danu

(Iveta, 26. 4. 2008 18:27)

Ano holky, důležité je mít kamarádky, které dokážou dobře poradit :-D . Ale já si přece jen ta štěňata nechám do důchodu, abych se mohla vymlouvat, proč nemůžu hlídat vnoučata ....protože když si vzpomenu jací výlupci byli moji synáčkové a že je docela možné, že jejich dítka budou "podobného ražení", tak to tedy opravdu asi raději (s ohledem na své zdraví) budu hlídat malá choďata a k tomu třeba ještě malá huskouňata :-DDD .

Dobrý nápad!!!!

(Hana, 23. 4. 2008 22:33)

Neodpustím si poznámečku. S tou fenkou to vůbec není špatný nápad!!!! A do důchodu nečekej .... co můžeš udělat dnes, neodkládej na důchod...!!!

Plané naděje

(Iva a Fleur, 17. 4. 2008 17:53)

bych si teda nedělala, nezůstane jen u štěňátek:-))). Však choďáci jsou dobré chůvy.

pro Danu

(Iveta, 16. 4. 2008 22:03)

Dano, jsi skvělá ... přesně tak to náš Ráďa myslel. Má to vymyšleno tak, že až půjdu do důchodu, tak si on založí chovatelskou stanici s názvem Z REXFALU a já se mu budu o ty štěňata prý starat .... no, odechla jsem si, protože je klika, že se rozhodl, že mi do důchodu hodí na krk jen štěňata a ne třeba své dětičky :-D


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »